مراحل ۳ تراز ای تکنیک عرش خراش دستگاه لیزر

محتوای با ارزش با امکان پیوند شدن را بیابید :

انگیزه دارای اهمیت تکنیک عرش خراش دستگاه لیزر ساخت محتوای کیفیت عالی و جالب و موثر میباشد به گونه ای دستگاه لیزر که افراد مایل باشند لینک محتوا و مطالب شمارا در وب سایت خود قرار دهند . اما چه گونه می توانید تشخیص دهید که محتوای شما به این موفقیت میرسد یا باخت می خورد ؟
به سادگی : محتوایی را پیدا فرمائید که فعلا تعداد زیادی لینک و پیوند تولید کرده است . به طریق پایین :
– BuzzSumo نظیر یک معدن طلا دربرگیرنده انواع ایده ها برای محتوا می باشد ( مانند مقاله‌ها و اینفوگرافی یا اطلاعات گرافیکی ) .
– Visual . ly یک دایرکتوری یا فهرست راهنما کیفیت بالا کیفیت عالی برای اینفوگرافی ها میباشد .
– بخش اخبار گوگل ( Google News ) : یک واژه و کلمه حیاتی را در خبر ها گوگل کاوش فرمایید و ببینید چه مطالبی مرسوم و آیتم مشاجره می‌باشند .
– Open Site Explorer : محل صفحه های برتر : دستگاه لیزر محتوایی که بیشترین میزان لینک و پیوند دستگاه لیزر را دریافت کرده در هر دامنه ای اکران می دهد . بهترین نظرات معمولاً از این ابزار به دست می آید .
– ۱۰ سود برتر گوگل : شایسته ترین راهکار وجود ندارد اما تأثیرگذار است . در‌حالتی که مقاله و محتوایی در نتایج نخستین کاوش سئودر گوگل برای یک کلمه حیاتی رقابتی جای دارد , مطمئن باشید که لینک های مهمی وجود دارا‌هستند که به آن اشاره شده اند .
۲ – محتوای مورد نظر را بهبود ببخشید :

تراز بعدی استخراج محتوای پیدا شده و تغییر دادن و بهبود بخشیدن آن میباشد . بنابراین شما شایسته ترین محتوا در مورد ذی‌ربط را به طور آنلاین خواهید داشت . که عملیات پیوند سازی ( در مرحله ۳ ) را به طور قابل ملاحظه ای راحت می‌کند .
چگونگی تصاحب کردن محتوای پیدا شده در مرحله ۱ و بهبود بخشیدن آن :
مقاله را بیشتر فرمایید : بعضی وقتها نشر یک نوشته ی علمی بیش تر که مورد های بیشتری را پوشش میدهد برد آمیز خواهد بود . برای مثال , در صورتی‌که یک مقاله پرطرفدار و جذب کننده لینک و پیوند مثل “ ۵۰ ایده برای اسنک های سلامت و رژیمی ” پیدا کردید , شما نیز می توانید آن را اضافه کرده و لیستی از ۱۵۰ ( یا این که حتی ۵۰۰ ) ایده منتشر نمایید . دستگاه لیزر
مقاله را به روزرسانی فرمایید : در شرایطی‌که بتوانید بخش دیرین از یک محتوا را برداشته و ان را به روزرسانی فرمایید بعد از آن شما یک برگ پیروز خواهید داشت .
پباده سازی خوب تر : یک محتوا با ظواهر و پباده سازی قشنگ و جذاب در مقایسه با یک محتوای معمولی در برگه ای خیر چندان دیدنی می‌تواند لینک های بیشتری ساخت کرده و در شبکه‌های‌اجتماعی بیشتر به اشتراک گذارده شود .
کامل تر : بخش اعظم لیست های موجود در مطالب صرفا دربرگیرنده یک سری آیتم کوتاه فارغ از هیچ توضیح سودمندی برای کاربر هستند . البته در حالتی‌که شما لیستی از آیتم ها با عمق طولانی تر و توضیحات بخش اعظم ایجاد نمائید , لیستی ارزشمند خیس خواهید داشت .
۳ – به افراد دلخواه دسترسی پیدا فرمایید :

شما هر روز مطالب جذاب و نو منتشر میکنید… اما کسی آ نرا مطالعه نمیکند . شما در هم اکنون هدر دادن مجال خویش هستید . به همین بهانه مهم ترین بخش دستگاه لیزر تکنیک عرش خراش , انتشار مطالب خوب نمیباشد بلکه تبلیغ آن‌ها است .
چه طور می خواهید محتوای خویش را تبلیغ نمائید ؟ از روش ایمیل ! نشانی اینترنتی به اشخاص از اساس های کلیدی تکنیک آسما خراش می‌باشد .
به جای آدرس اینترنتی کردن به افراد مختلف و تصادفی , به اشخاصی که صاحبان وبسایت می باشند و به محتوای شبیه لینک شده اند دسترسی پیدا کرده و پست الکرونیکی دستگاه لیزر ارسال میکنید .
برای نظارت و تعیین اشخاص مورد نظر خود برای ارسال نشانی اینترنتی , به موردها ذیل دقت فرمائید :
۱ – آنان دارای یک تارنما در صنف کاری شما هستند .
۲ – به قضیه مقاله شما عشق دارا هستند .
۳ – فعلا به نوشته ی علمی ای با همان مورد پیوند شده اند .

به نحوه ذیل می توانید لینک ها را به مطلب خود ایجاد فرمایید :
۱ – از وب سایت ahrefs . com جهت استخراج همگی لینک و پیوند هایی که به محتوای رقیبتان اشاره می نمایند فایده نمایید . ابزاری نظیر Majestic SEO و OSE نیز این کار را انجام می دهند .
۲ – از لیست استخراج شده در مرحله گذشته , صفحاتی را که ارزش متعددی ندارند نظیر تالارهای گفتگو , دایرکتوری های مقاله و غیره حذف کنید . و در پایان به صاحبان لینک های ما‌نده آدرس اینترنتی ارسال فرمایید . یک مثال از نوشته نشانی اینترنتی ارسالی بدین افراد در زیر آمده است :
تکنیک آسمان خراش دستگاه لیزر تارنما

و از تعداد جواب های مثبتی که اخذ می کنید شگفت زده خواهید شد .
اینجانب ۱۶۰۲ پست الکرونیکی با همین نوشته ارسال کردم و پیروز شدم حدود ۱۷ لینک و پیوند